BioTornado

„Biotechnolohijos grupės“ nuotekų valymo įrenginiai Bio Tornado vieninteliai Lietuvoje turi 8 kameras. Šių kamerų dėka įrenginiai yra našesni bei taupesni (sumažina sunaudojamus elektros kaštus), gerokai viršijantys rinkos standartus. Įrenginio montavimo procesas yra lengvas ir paprastas, kadangi jo forma ir dangtis – kompaktiški. Dangčiai įmontuojami pievoje, jų skersmuo – vos 70 cm, o nuotekų vamzdžio gylis – universalus – nuo 60 iki 120 cm. Tai turi įtakos ir projekto vertės kontekste – efektyvi investicija, atsipirksianti jau netolimoje ateityje. Įrenginiai puikiai tinkami net griežčiausiai reguliuojamoms Skandinavijos rinkoms, kadangi yra pažymėti CE ženklinimu – atitinkantys griežtus ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. „Biotechnolohijos grupės“ valymo įrenginiai pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu, yra patikrinti ir sertifikuoti, o nuotekas išvalo net iki 98 %.

Daugiau jokių nepageidaujamų kvapų ir triukšmo. BioTechnologijos grupės valymo įrenginiai vekia tyliai bet kuriuo metų laiku, bet kokiomis oro sąlygomis ir neskleidžia nemalonių kvapų.

Aukščiausius skandinaviškus standartus atitinkatys nuotekų valymo įrenginiai. Ilgaamžiški, prieinami, patrauklūs išlaikymo kaštai.

12 pagrindinių įrenginio privalumų:
✅Kainos ir kokybės santykis.
✅Fosforo bei azoto išvalymas iš nuotekų.
✅Vienintelis Lietuvoje turi 8 kameras - jų dėka įrenginys yra našesnis bei taupesnis (sumažina sunaudojamus elektros kaštus), gerokai viršijantis rinkos standartus.
✅Kompaktiškesnė forma - montavimas bus lengvesnis, todėl įrenginio vertė projekto kontekste - efektyvi investicija, tai atsipirks jau netolimoje ateityje.
✅Pažymėtas CE ženklinimu - atitinkantis griežtus ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus, tinkamas griežčiausiai reguliuojamoms Skandinavijos rinkoms;
✅Kokybė ir ilgaamžiškumas;
✅Nuotekų išvalymas - net iki 98%. Patikrinta, sertifikuota;
✅Kompaktiški dangčiai - vos iki 70 cm;
✅Jokio išsikišimo - dangtis įsimontuoja pievoje;
✅Universalūs - nuotekų vamzdžio gylis nuo 60 iki 120 cm;
✅Tylus ir neskleidžiantis nepageidaujamų kvapų;
✅Veikimas - bet kuriuo metų laiku, bet kokiomis oro sąlygomis!

© 2023 Lidersa